Przejdź do treści

9 pomysłów na bloga


Oto moje propozycje tematów, o których można pisać na blogu. Albo lepiej nie…

Finanse

Nie masz co najmniej magistra z finansów i rachunkowości? Zapomnij o pisaniu na temat giełdy, lokat, kredytu we frankach szwajcarskich, IKZE, bo się skompromitujesz. A po co Ci to potrzebne? Nie jesteś Michałem Szafrańskim, żeby osiągnąć sukces bez wiedzy akademickiej.

Top 10

Ile jest już takich tekstów? Setki tysięcy, miliony, miliardy? Czym się wyróźnisz na tle innych, albo inaczej w czym będziesz inny? Możesz, ewentualnie, napisać o 100 sposobach na coś. Przynajmniej będzie bardziej różnorodnie.

Lifestyle

Jeżeli nie masz patentu sternika, nie jeździsz na weekendy na Zambuku, nie pracujesz dla Billa Gatesa czy innego Zuckerberga, a w wolnych chwilach nie flirtujesz z Julią Roberts/Bradem Pittem, to oznacza, że nie prowadzisz ciekawego życia i nikt nie będzie chciał tego czytać.

Przepisy kulinarne

Dzisiaj przepis, jutro przepis, za miesiąc też i za rok… Można zdurnieć. Właściwie to ja niebywale szanuję blogerki/blogerów kulinarn(e/ych), bo w końcu jak bym sobie bez ich przepisów radziła na studiach? Jesteście wspaniali.

Recenzje książek

Ta książka ma taką fabułę i bohaterów, uważam o niej to i to. Niebywale porywające.

Elektronika

2023: Najwspanialszy telefon jaki kiedykolwiek powstał. IPhone 15 Pro Max zachwyca od pierwszego do ostatniego wejrzenia.

2024: Najwspanialszy telefon jaki kiedykolwiek powstał. Samsung S24 Ultra zachwyca od pierwszego do ostatniego wejrzenia.

2025: Najwspanialszy telefon jaki kiedykolwiek powstał. Xiaomi 15 Pro zachwyca od pierwszego do ostatniego wejrzenia.

Relacje damsko–męskie

Temat może być naprawdę wspaniały i inspirujący. Tylko nie spłycaj go, do nagłówków rodem z Pudelka, Papilota i temu podobnych:

„TO wystarczy, aby facet stracił dla Ciebie głowę”

„Jak sprawić, by ona nie miała dość?”

Polityka

Partia X to złodzieje, szubrawcy i kanalie. Niszczą nasz kraj mając na uwadze tylko własne interesy. Całe szczęście jest patria V, która przywróci harmonię i wydźwignie z kryzysu.

Coatching

„Ciśnij 200 % swoich możliwości. Nie masz studiów? Wielu milionerów też ich nie miało. Nie masz pieniędzy? To nie jest problem, żeby mimo to realizować swoje pasje. Jeżeli naprawdę czegoś chcesz, co cały wszechświat pomaga Ci w realizacji celów”.

Nie będzie Ci głupio żerować na naiwności innych?

O czym jeszcze nie warto pisać?

2 komentarze do “9 pomysłów na bloga”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *