Przejdź do treści

9 rodzajów byłych

  Tekst powstał w celach humorystycznych i nie ma na celu nikogo obrazić.

  Kim to ja nie jestem

  Mężczyzna, którego ego wybija poza skalę, może i zajmuje kierownicze stanowisko, ale to nie uprawnia go do traktowania innych jak rzeczy. Rzucił cię dla młodszej.

  Narcyz

  Ma więcej kremów, pomad i żeli niż ciekawych rzeczy do powiedzenia. Jest zakochany w swoim wyglądzie, a o tobie pamiętał, kiedy było ważne wyjście, abyście mogli się pokazać. Równolegle z tobą chodził jeszcze z trzema innymi, ale żadnej z was nie kochał.

  Maminsynek

  Na pierwszą randkę zaprosił cię do domu, abyś poznała jego matkę. Po każda randce dzwonił do mamy, aby zrelacjonować przebieg spotkania. Znosiłaś to cierpliwie mając nadzieję, że to przejściowe, kiedy jednak zaczął zwracać się do ciebie jej imieniem, to nie wytrzymałaś.

  Żartowniś

  Zawsze potrafił cię rozśmieszyć, jednak uciekał od problemów, a kiedy chciałaś poruszyć z nim jakiś ważny temat obracał to w żart. Nie pamiętał o twoich urodzinach, walentynkach, ani o rocznicy związku, a zamiast tego świętowaliście Prima Aprilis.

  Przegryw

  Tylko narzeka jak to jest źle. Pracuje w kołhozie, za najniższą krajową, nie ma ani pasji, ani planów na życie. Często się kłóciliście.

  Facet z sąsiedztwa

  Uprzejmy i pomocy, ale wyglądowo nie był Bradem Pittem. Kiedy zadzwoniłaś w środku nocy, żeby poopowiadać o swoich problemach słuchał z uwagą i zaproponował najlepsze rozwiązanie, jednak nie było między wami ani grama namiętności.

  Psychopata

  Wierzyłaś, że łobuz kocha najbardziej. Kiedy jednak musiałaś go pięć razy w miesiącu wyciągać z więzienia postanowiłaś to zakończyć. Rozstałaś się z nim, bo bałaś się o swoje zdrowie. Idąc ulicą nadal oglądasz się za siebie, trzymając w pogotowiu gaz pieprzowy, nóż, kajdanki i bazukę.

  Przyjaciel z dodatkami

  Bardzo lubiliście ze sobą rozmawiać i mieliście wspólne poczucie humoru. Postanowiliście zacząć ze sobą chodzić i planować wspólną przyszłość. Szybko jednak okazało się, że lepiej wychodzi wam przyjaźń niż narzeczeństwo, dlatego rozstaliście się w dobrych relacjach. Nadal utrzymujecie kontakt.

  Wyśniony ideał

  Miał wszystko czego szukałaś w idealnym partnerze. Jak gdyby zmaterializowały się w jednej osobie twoje oczekiwania i fantazje, po prostu facet 10/10: bogaty, przystojny, uprzejmy, inteligentny, zaradny, pomocny itd. Uznałaś jednak, że to zbyt piękne, by było możliwe, więc kiedy on już klękał wyciągając pierścionek zaręczynowy, ty zakończyłaś wasz związek mówiąc, że na niego nie zasługujesz.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *