Przejdź do treści

Co łączy pranie i miłość?

  Wbrew pozorom jest kilka takich elementów.

  Musisz znać program

  Lepiej wiedzieć jaki model masz obsługiwać, jakie ma tryby i funkcje. W miłości warto wiedzieć jakie są fazy związku, jak powiedzieć kocham cię czy znać język miłości tej drugiej osoby.

  Przydaje się w życiu, bez względu na zawód

  Jesteś prawnikiem, nauczycielem, spawaczem czy lekarzem ostatniego kontaktu? Wspaniale, mimo ogromnej wiedzy z danej dziedziny warto posiadać chociaż podstawową o umiejętności włączenia pralki czy tego jak rozmawiać z ludźmi, aby nie wywołać III Wojny Światowej.

  Musisz umieć rozróżniać (kolory, relacje)

  Trochę słabo jeżeli Twoje ulubione kimono, judoga czy białe skarpetki zmienią kolor na żółty, bo nie posegregowałaś ubrań kolorami.

  Jeszcze gorzej będzie jeżeli swojego chłopaka pomylisz z jego bratem. W końcu nazwisko to samo.

  Potrzeba czasu żeby przyniosło efekty

  Nie można oczekiwać, że pranie się wypierze po sześciu minutach, nie ma tak dobrze. Tak samo szanse są niewielkie, że ktoś weżmie z Tobą ślub po trzech spotkaniach.

  Nigdy nie jest za późno na naukę

  Masz 15 lat, 30, 45, 60, 75 czy 90? To bez znaczenia, mimo wieku warto wiedzieć jak obsługiwać to dziwaczne urządzenie. Jak okazywać drugiej osobie czułość.

  Zasady są dość uniwersalne, a próg poznania niewielki, przynajmniej na początku.

  Kolejność ma znaczenie

  To czy najpierw włączysz pralkę, a później będziesz wsypywać proszek ma niebagatelne znaczenie na to czy się dobrze wypierze. Tak samo pójście z kimś do łóżka, a dopiero później zastanawianie się czy my aby na pewno do siebie pasujemy? może mieć dalekosiężne skutki.

  Teoria jest ważna, ale praktyka jeszcze ważniejsza

  Co Ci z tego, że przeczytasz instrukcję obsługi każdego modelu skoro ani razu nie włączysz swojego i nie sprawdzisz jak działa?

  Co z tego, że przeczytasz setki książek o miłości, budowaniu relacji skoro nie odezwiesz się do drugiego człowieka pół słowem i nie zechcesz go wysłuchać?

  Dodatkowe elementy, które dużo zmieniają

  Żeby pranie jak najlepiej się uprało warto dodać płynu, kapsułki, wyjąć z kieszeni spodni chusteczki i pieniądze.

  Żeby zbudować z kimś związek na całe życie warto być cierpliwym, umieć przebaczać i kilka innych cech, które może kiedyś uda mi się wypracować.

  Niektóre ubrania szybciej schnął, niektórzy ludzie szybciej się dogadują

  Tak po prostu jest i ciężko dyskutować. Niektóre materiały potrzebują więcej, a inne mnie żeby wyschnąć. Osoby, które są do siebie podobne w niektórych sprawach szybciej znajdą wspólny język od osób pochodzących z dwóch odmiennych galaktyk.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *