Przejdź do treści

Co marka smartfona mówi o jego właścicielu?

  Z przymrużeniem oka, co mówi o tobie twój telefon.

  Xiaomi

  Ludzie mówią, że jesteś lepszy. Nikt nie wie tak do końca od kogo, ale i tak miło ci to słyszeć. Masz wielu znajomych i jesteś z nimi w dobrych relacjach.

  Asus

  Nie masz zbyt wielu znajomych, starasz się być razem na uboczu. Nie boisz się jednak wychodzić przed szereg i wbrew panującym trendom. Niczym Asus Zenfone 8, który w roku produkcji (2021) z przekątną 5′ 92 cale był uważany za kompaktowy [cóż za dziwne czasy. Ciekawe co będzie za siedem lat?]

  Apple

  To ty wyznaczasz trendy. Chcesz żeby wszyscy o tobie mówili i tak się dzieje. Wpadasz czasami na naprawdę świetne pomysły, a innym razem kiedy opowiadasz znajomym o nowym pomyśle zgodnie pukają się w czoło, po czym… wielu z nich cię naśladuje. Promujesz ekologię, zero waste, wegetarianizm i jeszcze kilka innych rzeczy, ale sam nie widzisz w tym sensu. [Brak ładowarki w zestawie i usunięcie mini-jacka, przeklęci, tfu…]

  Motorola

  W szkolę miałeś ksywę Przeciętniak, nie uczyłeś się jakoś bardzo źle, ale też nie wybitnie. Mimo tego ludzie lubią z tobą rozmawiać i zwierzać ci się ze swoich problemów. Jesteś spójny w swoich działaniach i nie próbujesz udawać. Po prostu robisz swoje i robisz to dobrze.

  OnePlus

  Kiedy po raz pierwszy przyszedłeś do pracy rozłożyłeś sobie czerwony dywan, a wszyscy w firmie zachodzili w głowę kim jest ten ekstrawagancki młodzieniec. Szedłeś pod prąd pokazując, że nie trzeba wiele pieniędzy, aby zajść naprawdę wysoko. Piękne czasy, szkoda, że już przeminęły. Teraz robisz to co wszyscy, a już mało kto pamięta jak było na początku.

  MyPhone

  Nie stać cię na nic, nawet na Żywca w Żabce.

  Nothing

  Wiadomo o tobie tyle co nic. Już niedługo powstanie twój pierwszy wielki projekt, który sprawi, że ludzie cię pokochają. A przynajmniej na to liczysz.

  Kiedy wszedłeś do gry zajaśniałeś blaskiem oślepiając ludzi w promieniu 5 km.

  LG

  Jeszcze do niedawna próbowałeś rywalizować ze swoimi bogatszymi i bardziej lubianymi kolegami. Ostatecznie jednak stwierdziłeś, że nie ma to sensu i zacząłeś kuć kozy w Pacanowie albo i nie, bo nikt nie wie co się z tobą dzieje od trzech lat.

  Google

  Przez wiele lat zajmowałeś kierownicze stanowisko w wielkich korporacjach. Ludzie uśmiechają się do Ciebie licząc na długie wsparcie jednak nie jesteś specjalnie dostępny.

  Realme

  Bycie dla innych – to twoja dewiza i styl życia. Z każdym możesz porozmawiać i go wysłuchać.

  Nokia

  Ludzie uważali, że czasach w swojej młodości byłeś nie do zdarcia. Teraz jednak strasznie zdziwaczałeś i tylko trójka twoich znajomych nadal się z tobą spotyka i razem narzekacie, że kiedyś były czasy, a teraz nie ma czasów.

  Huawei

  Pokłóciłeś się niedawno ze swoim szefem, który wyrzucił cię z pracy, więc założyłeś własną działalność. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże.

  UMIDIGI

  Wychodzisz zwycięsko ze wszystkich trudnych sytuacji. W młodości służyłeś w wojsku/marynarce wojennej i byłeś stawiany za wzór.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *