Przejdź do treści

Co Twoje ulubione zwierzę o Tobie mówi? [opis i mem]

  Memy są wszechobecne, ciężko znaleźć dziedzinę życia, której nie objęłyby swoim władaniem. Jeżeli umieściłam czyjś mem to podałam link do strony, natomiast te robione przeze mnie nie podpisywałam. Miłej lektury.

  Pies

  Jesteś uporządkowany, towarzyski i z entuzjazmem poszerzasz swoje możliwości. Niestety ludzie wykorzystują Twoją naiwność.

  https://paczaizm.pl/memy/kretyn/

  Kot

  Chodzisz własnymi drogami, nikt nie wie gdzie. Przeciwności losu, tylko popychają Cię do działania, a Ty stawiasz sobie cele i je realizujesz, jak masz ochotę.

  Lis

  Jesteś piękna/przystojny, a Twoja bogata osobowość sprawia, że ludzie chcą spędzać z Tobą czas.

  https://memy.jeja.pl/4337,chodzi-lisek-kolo-drogi.html

  Pszczoła

  Rodzina jest dla Ciebie bardzo ważna, ciężko pracujesz aby zapewnić im godne życie. Jeżeli Ciebie zabraknie ludzkość nie przetrwa.

  Jeż

  Ranisz każdego kto chce się do Ciebie zbliżyć. Mimo to w głębi serca marzysz o szczęśliwym związku.

  Kwejk

  Motyl

  Wprowadzasz piękno gdziekolwiek się pojawiasz. Wierzysz, że ludzie w głębi serca są wrażliwi na potrzeby innych, ale trzeba im pomóc to odkryć. Dlatego Ty chcesz im pomóc. Uważaj tylko by nikt nie podciął Ci skrzydeł.

  https://memy.jeja.pl/243637,kaligo.html

  Umierać z powodu użycia kroju pisma, jakim jest Comic Sans 😭

  Panda

  Wszystko jest dla Ciebie czarne albo białe, dobre albo złe. Nie ma nic pomiędzy. Jesz wysokokaloryczne jedzenie o stałych porach coraz bardziej zapadając się w fotelu.

  Owca

  Jesteś pozytywnie nastawiona do całego otoczenia, trudno cię wyprowadzić z równowagi. Kiedy jednak się zdenerwujesz, zdecydowanie potrafisz odpłacić pięknym za nadobne.

  Koza

  Uparta w swoich planach i gotowa bronić swoich wartości za wszelką cenę – taka właśnie jesteś. Chociaż znajomi narzekają, że ciągle tylko opowiadasz o swoich dzieciach. Rekompensujesz im to żartami i opowieściami, które wymyślasz kładąc dzieci spać.

  https://stajl.pl/koza-smieszka-kwejk-humor-heheszki-smieszki-zarty-zarciki-lol-haha-heh/

  Kameleon

  Wtapiasz się w tło bojąc się, że ktoś odkryje twoje prawdziwe intencje. Kiedy rodzina proponuje żebyś wyszedł z domu i poznawał ludzi przewracasz jedynie oczami i stajesz się niewidoczny.

  https://memy.pl/tag/kameleon?page=2

  Papuga

  Nie masz własnego zdania, bezmyślnie komentujesz w social mediach to co jest najpopularniejsze. Starasz się zwrócić uwagę ludzi krzykliwym ubiorem, bo masz ogromny głód uznania.

  Mrówka

  Inni nie zwracają na Ciebie uwagi, depczą i pogardzają. Jednak Ty spokojnie i skrupulatnie obmyślasz zemstę. Już niedługo świat zadrży przed Twoim gniewem [złowieszczy śmiech].

  Kret

  Jesteś głuchy na krytykę innych, spokojnie robisz swoje. Pogłębiasz interesującą Cię dziedzinę wiedzy stając się niezrównany w swoim zawodzie.

  Nie lubisz zwierząt

  Nienawidzisz ludzi, aspołeczność to Twoje drugie imię i Twoja tożsamość.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *