Przejdź do treści

Cokolwiek się zdarzy – wpis walentynkowy

  Cokolwiek się zdarzy będę się za Ciebie modlić. Cokolwiek zrobisz ja Cię nie odrzucę. Cokolwiek postanowisz będę na Ciebie czekać.


  Bo chcę być z Tobą i dzielić się tym co we mnie najpiękniejsze i odsłaniać to co najgorsze. Budzić się przy Tobie i z każdą nową zmarszczką zakochiwać się w Tobie na nowo. Dyskutować o rzeczach poważnych i tych zupełnie nieistotnych dla całego świata poza mikrowszechświatem naszych nadziei.


  Chcę robić sobie nawzajem żarty i śmiać się do siebie nawzajem. Chcę Ci pomagać, umieć prosić o pomoc i szukać razem rozwiązań. Chcę uczyć się przy Tobie jak być lepszym człowiekiem, doskonalić w tym co dobre i prawdziwe, a eliminować bez zawahania to co złe i szkodliwe.

  Pragnę poznawać Cię na nowo i dziękować Bogu za to, że tamtego dnia skrzyżował ścieżki naszego życia pozostawiając nam wolny wybór czy chcemy spróbować. Pragnę z Bogiem oraz z Tobą pisać najwspanialszą „Pieśń nad Pieśniami”, naszą własną i wyjątkową. Pragnę przepraszać i umieć wybaczać, bo ten kto przeprasza ten kocha.


  Mam nadzieję na wyciąganie lekcji z przeszłości, celebrowanie teraźniejszości i patrzenie z nadzieją w przyszłość. Mam nadzieję uczyć się jak mam okazywać Ci miłość, która wykracza poza ludzki rozum. Mam nadzieję, po tym ziemskim życiu zobaczyć Cię uśmiechniętego w niebie.


  Chcę byśmy byli prawdziwymi przyjaciółmi, którzy sobie ufają, wspierają się, korygują gdy druga osoba popełni błąd. Chcę byśmy byli prawdziwymi kochankami, którzy zrobią co w ich mocy aby płomień miłości nigdy nie wygasł całkowicie. Chcę patrząc na nasze obrączki przypominać sobie przysięgę małżeńską i ją wypełniać aż do końca.


  Pragnę abyśmy wsłuchując się w bicie naszych serc nie zapominali o rozumie. Pragnę pamiętać, że jesteś odrębną istotą i równocześnie jesteś cały mój. Pragnę abyśmy nawzajem się zbawiali, pamiętając, że bez pomocy Tego, który nas stworzył jest to niemożliwe.


  Dziękuję, że przy mnie jesteś, mimo że często nie jest łatwo. Dziękuję, że przy Tobie poznaję nowe możliwości. Dziękuję, że nasze małżeństwo jest święte w swej niedoskonałości.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *