Przejdź do treści

Dlaczego szukanie drugiej połówki nie ma sensu?

  Bo sama w sobie jesteś wspaniała, zachwycająca i jedyna w swoim rodzaju. Nie potrzebujesz żadnego mężczyzny, aby cię wypełniał.

  Oczywiście nie chodzi mi teraz o to, że masz mieć w pogardzie cały rodzaj męski, ale nie ma co aż tak panikować kiedy facet nie odpisze ci na wiadomość natychmiast, a za dwie godziny.

  Najpierw znajdź siebie

  Ciężko jest zbudować zdrową relację z kimkolwiek, jeżeli sama nie szanujesz swojego ciała i psychiki. Albo nie jesteś dla siebie priorytetem. Nie uznawaj siebie ani nikogo innego za ideał. Ideałów nie ma, a dzięki temu unikniesz wielu rozczarowań.

  Zrozum cierpienie

  Szukanie miłości i doświadczanie jej łączy się z cierpieniem i ciężką pracą. Jest oczywiście miejsce na niebiańskie wzloty duszy, ale trzeba liczyć się z różnorakimi uczuciami. Najbardziej zranić nas mogą ci, którym ofiarowaliśmy nasze serca.

  Spokój i wytrwałość

  Szukanie kandydata na męża może być bardzo żmudnym procesem, ale warto być wytrwałym i wierzyć, że się uda. Nie oczekiwać natychmiastowych efektów, ponieważ związek tak jak kwiat potrzebuje czasu żeby zakwitnąć i każdego dnia na nowo zachwycać swoim pięknem.

  Jeżeli nie jesteś szczęśliwa sama ze sobą nie będziesz szczęśliwa z drugim człowiekiem. Może na początku tak, może nawet będziesz myślała, że go kochasz, ale szybko przerodzi się to w niechęć / nienawiść czy uwielbienie, którego drugi człowiek nie będzie w stanie udźwignąć, a Ty się rozczarujesz.

  To nie jest jak w matematyce, że minus i minus daje plus 🙂

  A skoro przy matematyce jesteśmy, polecam mój krótki artykuł na temat wzoru na związek.

  Bądź szczęśliwa i kochaj właściwie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *