Przejdź do treści

Jakim tekstem poderwać dziewczynę?

  Muszę się do czegoś przyznać. Mam alergię na słowo podryw. Nie znoszę jego brzmienia i znaczenia. Tak samo jak zaliczyć w kontekście relacji. (Zaliczyć można egzamin, a nie dziewczynę).

  Na pytanie jakim tekstem poderwać dziewczynę? istnieje odpowiedź to zależy.

  Zależy od Twoich zamiarów, czy chcesz mieć przygodną noc czy też prawdziwą relację. Będę pisać o tej drugiej opcji.

  Jak sprawić by dziewczyna się mną zainteresowała?

  Dziękuję, że pytasz, już odpowiadam.

  Jest taka starożytna zasada: oko za oko, ząb za ząb. Zastosuj ją. Najpierw ty musisz chcieć poznać daną dziewczynę, aby ona chciała Ciebie poznać.

  Jeżeli nawet nie wie o tym, że istniejesz to ciężko jej będzie zauważyć, że wpadła Ci w oko.

  Możesz podejść do niej, powiedzieć „Cześć” i zacząć rozmawiać. Zainteresuj się nią, słuchaj tego co mówi i sam mów. Jeżeli natomiast uznasz, że to nie jest ta jedyna, powiedz jej to od razu. Nie dawaj nadziei oraz nie składaj obietnic bez pokrycia.

  W relacji, nawet tej początkowej, liczą się zarówno konkretne czyny, słowa jak i słowność.

  Traktuj ją z szacunkiem nie praw idiotycznych banałów w stylu: „Gdzie masz skrzydła, bo wyglądasz jak anioł?”. Zamiast tego już od pierwszej chwili daj jej do zrozumienia, że ją szanujesz, chcesz poznać jakim wspaniałym i wartościowym człowiekiem jest.

  Ciągle się ucz, zarówno tego jak Ty postępujesz oraz jak ona. Poznanie drugiego człowieka, empatia, umiejętność słuchania są tysiąc razy ważniejsze niż jakiekolwiek gotowe teksty na podryw.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *