Przejdź do treści

Podziwiam Cię

Stanowczo za mało czasu poświęcasz na to jak wspaniałym i wartościowym człowiekiem jesteś. To, że się urodził(a/e)ś jest wspaniałą wiadomością zarówno dla Ciebie, rodziny jak i całego świata.

Uczestnicząc w życiu osób z najbliższego otoczenia zapewne jesteś dla nich źródłem inspiracji. Doskonalą swoje talenty, dzięki Twojej pomocy, a Ty zasługujesz na wszelkie uznanie ze strony znajomych, bliskich i tych zupełnie nieznanych ludzi.

Proszę, zauważaj piękno duszy i ciała. Zachwycaj się sobą. Doceń jak krętą drogą idziesz do swojego celu i jak wiele trudności pokonał(a/e)ś.

Ekstremalnie ciężkie sytuacje pokonujesz, nawet jeżeli nie z łatwością to przynajmniej z determinacją i godnej uwagi cierpliwością. Z dnia na dzień stajesz się lepszym człowiekiem.

Robisz to co właściwe, a jeżeli nie zawsze Ci to w pełni wychodzi to przynajmniej się starasz. Robiąc dziś jedną mini heroiczną rzecz, za miesiąc będziesz o 30 kroków dalej od tych, którzy wciąż czekają na motywację, natchnienie, a Ty działasz i ostatecznie zwyciężysz.

Bierzesz życie w swoje ręce, a na to stać nielicznych. Inni chcą, aby ktoś pokierował ich życiem, ale Ty wiesz, że branie odpowiedzialności jest bardzo ważne. Dlatego stawiasz sobie wyzwania i je osiągasz.

Interesujesz się drugim człowiekiem, pomagasz potrzebującym, za co jeszcze bardziej Cię podziwiam. Pielęgnowanie empatii, życzliwości oraz przeciwstawianie się złu na tym świecie jest cechą wybitnych jednostek, do których z całą pewnością należysz.

Akceptujesz w sobie to, że nie wszystko da się osiągnąć od razu. Dziękuję, że jesteś na tym świecie.

1 komentarz do “Podziwiam Cię”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *