Przejdź do treści

Zdjęcie, które pasuje do wielu tekstów

Jedno zdjęcie może pasować do kilku artykułów, na różne tematy.

Temat przyrodniczy

Jak wyglądają orły w naturalnym środowisku? Na zdjęciu przykład orła cieszącego się życiem, który nie jest związany żadnymi regułami rezerwatów i innych psycho–ekologów.

Temat filmowy

Dnia 27 października miał swoją premierę w światowych kinach film „Zdążyć na miłość”, który opowiada o losach 70-letnich staruszków, którzy znali się z czasów licealnych, ale później ich drogi się rozeszły. Film pokazujący, że wiek nie chroni przed miłością. Na zdjęciu kadr z filmu, orzeł, który przelatywał nad głowami młodych podczas ich pożegnania.

Temat finansów

Sprawdź jak uchronić się przed inflacją i spadkiem złotego. Nie pozwól żeby Twoje oszczędności poszybowały jak ten orzeł nad drzewami.

Temat okulistyczny

Jeżeli drzewa na powyższym zdjęciu wydają Ci się zamazane przyjdź już dziś do naszego salonu Orli Wzrok i dobierz okulary lub soczewki dla siebie. Twoja wada, nasza pomoc.

Temat kultury

Tego nie wiesz o polskim hymnie i o symbolach. To tak naprawdę Basia jest zapłakana według zamysłu Wybickiego, a orzeł nie zawsze miał na głowie koronę. Na zdjęciu przykład orła bez korony.

Temat krajowy

Minister podpisał nową ustawę o ochronie parków narodowych i zagrożonych gatunków zwierząt. Na zdjęciu przykład zagrożonego gatunku – orzeł brązowopióry.

Temat modowy

Czapka z piór orła jest niebywale modna tej jesieni. Wybieramy tylko pióra, które spadły ze skrzydeł ptaka, bo wierzymy w życie zgodnie z naturą. Na zdjęciu orzeł, któremu nie stała się krzywda, a z którego kilku piór zrobiliśmy czapkę. Edycja limitowana, zamówienia tylko do końca listopada.

Temat wiedzy bezużytecznej

Koń, mrówka, a może orzeł? Jakie zwierzę jest Ci najbliższe charakterem? Sprawdź rozwiązując nasz quiz. Na zdjęciu orzeł, które może się okazać bliższy niż myślisz, ale niekoniecznie.

Temat humoru

Żarty o orłach podbijają polskie internety. „Co mówi orzeł do drugiego orła?” Z tych dowcipów śmieje się cała Polska. Na zdjęciu orzeł zanim podleci do niego drugi.

Temat Biblii

Cztery istoty w Apokalipsie i jak można je interpretować? Jednym jest orzeł, może podobny do tego na powyższym zdjęciu?

Temat technologiczny

Dzięki najnowszemu Samsungowi Galaxy S500 Ultra+ można dokonywać zdjęć z rozmazanym tłem, 200-krotnym zoomem jednocześnie dwoma aparatami szerokokątnymi. Efekty takich możliwości na powyższym zdjęciu, przelatujący orzeł nad drzewami.

Temat rozwoju osobistego

Rozwiń skrzydła i zobacz jak ogromne możliwości są jeszcze przed Tobą. Bądź niczym orzeł, leć ponad innymi, wzbijaj się ponad ograniczenia, bo są one tylko w Twojej głowie. Pamiętaj to Ty narzucasz sobie złe myśli i Ty je pokonujesz. Jesteś biedny? To przestań być. Jeździsz 20-letnim autem? Kup sobie nowsze. Na powyższym zdjęciu król ptaków – orzeł. Ty od dzisiaj możesz być królem życia.

1 komentarz do “Zdjęcie, które pasuje do wielu tekstów”

  1. Tak miło się czytało, że aż zatęskniłam do innych możliwości tego poczciwego bądź co bądź orła. Ja, jak nasz szanowny król Jan III Sobieski, wierzę że jego widok zapewnia szczęście. Ale nikt nie musi mi wierzyć, bo przecież tak trudno jest go zobaczyć w naturze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *